Prémiová kvalita, Technická dokonalosť

trust lucas

Lucas automobilové žiarovky

 

Lucas je popredným distribútorom žiaroviek na trhu náhradných dielov so skladom presahujúcim 3,5 milióna žiaroviek. Od najmenšej tachožiarovky po špičkové xenónové svetelné zdroje, Lucas je istota, že dostanete žiarovky, ktoré budete potrebovať.

 

Sortiment Lucas žiaroviek ponúka viac ako 600 typov pre osobné vozidlá, ľahké a ťažké nákladné vozidlá a motocykly. Všetky žiarovky sú vyrábané podľa najvyšších štandardov s použitím najkvalitnejších materiálov, aby zabezpečili vysoký výkon a spoľahlivosť.

 

Lucas žiarovky pokrývajú ponuku pre 99% všetkých vozidiel s bezkonkurenčnou povesťou pre kvalitu, preto sú jasnou voľbou na trhu náhradných dielov aj medzi OE predajcami po celom svete.

 

Automobilové žiarovky Lucas sú okamžite rozoznateľné ako značka, ktorej môžete dôverovať, s dedičstvom siahajúcim od vzniku prvých vozidiel na britských cestách. Sortiment sa neustále vyvíjal, aby zostal v popredí technológie, zatiaľ čo sa zachovalo široké pokrytie pre klasické autá aj veterány.

 

Pozrieť online katalóg

Rozsah automobilových žiaroviek Lucas

 • Aplikačné údaje ONLINE 24/7

  Aplikačné údaje pre Lucas elektrické produkty nájdete cez náš online katalóg na www.lucaselectrical.co.uk Taktiež sú dostupné cez MAM a TecDoc. Údaje sú denne aktualizované a zverejňované automaticky, takže sú vždy dostupné vysoko kvalitné informácie.


  Pozrieť online katalóg
  Online Catalogue
 • Mechanizmy sťahovania okien

  Nový produktový rad mechanizmov sťahovania okien od Lucas Electrical bol vyvinutý v spolupráci s vybranými výrobcami áut na zabezpečenie najvyššej kvality komponentov za vynikajúci pomer cena / výkon.

  Tento produktový rad zahŕňa viac ako 1200 druhov a pokrýva viac ako 50 000 aplikácií špeciálne šitých na mieru pre trh s náhradnými dielmi.


  Čítať viac o mechanizmoch sťahovania okien
  Mechanizmy sťahovania okien Lucas
 • Lucas LightBooster

  Nový rad inovatívov Lucas LightBooster ponúka vašim zákazníkom širokú škálu všestranných žiaroviek na zlepšenie viditeľnosti, zmenu výzoru auta, alebo možnosť byť “COOL”.

  Jednoduchý ale výkonný rad svetoznámej značky pokrýva všetky cenové úrovne žiadaných inovatívnych žiaroviek. Žiarovky prvotriednej kvality sú vo farebne odlíšenom balení, ktoré pomôže hneď rozpoznať žiarovky, ktoré potrebujete.


  Čítať viac o inovatívoch LightBooster
  Lucas LightBooster
 • Bicyklové svetlá Lucas

  Harry Lucas navrhol v r. 1879 prvé svietidlo určené pre vysoký bicykel. Lucas Electrical, v súčasnosti spustil predaj nového radu bicyklových svetiel spolu s pôvodným “Kráľom ciest”, čo je vlajková loď tohto radu.

  Ponúkame 3 základné rady na uspokojenie dopytu cyklistov.

  Rad Lucas LED svetiel “King of the Road” bol navrhnutý a vyvinutý tak, aby bral ohľad na cyklistov, ktorí cestujú do práce, ako aj na cyklistov, ktorí radi jazdia na turistických alebo off road cestách. Jasným a silným svetelným tokom s rozšírenými funkciami a dlhou výdržou batérie udrží cyklistov v bezpečí. “King of the Road” disponuje rýchloupínacím držiakom a pohodlným USB nabíjaním, čo znova oslovuje pravidelných cyklistov, ktorí nechávajú svoje bicykle bez dozoru. Svetlá si rýchlo a jednoducho odmontujú a podľa potreby si ich v kancelárii nabíjajú.


  Navštíviť našu stránku o bicyklových svetlách
  Bicyklové svetlá Lucas