Prémiová kvalita, Technická dokonalosť

trust lucas

Lucas Eco Bike Light

 

product: LBK002

 

LUCAS Front LED Bike Light - Ultra Slim with 3 x super bright white LED's

 

DETAILS

An Ultra Slim front LED bike light for the leisure cyclist. This Front LED bike light has the following features

 

Technical specificaton - LED Type - 3 super bright white LED's, Power Source - 3 x AAA batteries, Light Modes - 2 functions (constant and flash), Run Time - Long run time 100hrs, Charge Time - Not Applicable, Weight - 83g, Extra Features - Water resistant and quick and easy to install, Mounting - Easy to install bracket

 

This easy to fit front LED bike light offers the cyclist peace of mind that visibility to other road users will be assured. Multi function operation offers extended battery life from the 3 x AAA batteries when in flashing mode. The slim design ensures a sleek look on any bike. To ensure complete safety and visibility to other road users it is advisable to use 2 front LED bike lights, one in flashing mode and one in constant mode. It may be a legal requirement in your country to use a light certified to a specific standard or an international equivalent. Most lights sold on Lucasbikelights.co.uk are certified and labelled with a European CEN standard. Please check your country’s requirements to see if this is sufficient, some lights may need to be used with an additional legal backup light.

 

Lucas LED Bike lights

Bike Lights from Lucas

 • Aplikačné údaje ONLINE 24/7

  Aplikačné údaje pre Lucas elektrické produkty nájdete cez náš online katalóg na www.lucaselectrical.co.uk Taktiež sú dostupné cez MAM a TecDoc. Údaje sú denne aktualizované a zverejňované automaticky, takže sú vždy dostupné vysoko kvalitné informácie.


  Pozrieť online katalóg
  Online Catalogue
 • Mechanizmy sťahovania okien

  Nový produktový rad mechanizmov sťahovania okien od Lucas Electrical bol vyvinutý v spolupráci s vybranými výrobcami áut na zabezpečenie najvyššej kvality komponentov za vynikajúci pomer cena / výkon.

  Tento produktový rad zahŕňa viac ako 1200 druhov a pokrýva viac ako 50 000 aplikácií špeciálne šitých na mieru pre trh s náhradnými dielmi.


  Čítať viac o mechanizmoch sťahovania okien
  Mechanizmy sťahovania okien Lucas
 • Lucas LightBooster

  Nový rad inovatívov Lucas LightBooster ponúka vašim zákazníkom širokú škálu všestranných žiaroviek na zlepšenie viditeľnosti, zmenu výzoru auta, alebo možnosť byť “COOL”.

  Jednoduchý ale výkonný rad svetoznámej značky pokrýva všetky cenové úrovne žiadaných inovatívnych žiaroviek. Žiarovky prvotriednej kvality sú vo farebne odlíšenom balení, ktoré pomôže hneď rozpoznať žiarovky, ktoré potrebujete.


  Čítať viac o inovatívoch LightBooster
  Lucas LightBooster
 • Bicyklové svetlá Lucas

  Harry Lucas navrhol v r. 1879 prvé svietidlo určené pre vysoký bicykel. Lucas Electrical, v súčasnosti spustil predaj nového radu bicyklových svetiel spolu s pôvodným “Kráľom ciest”, čo je vlajková loď tohto radu.

  Ponúkame 3 základné rady na uspokojenie dopytu cyklistov.

  Rad Lucas LED svetiel “King of the Road” bol navrhnutý a vyvinutý tak, aby bral ohľad na cyklistov, ktorí cestujú do práce, ako aj na cyklistov, ktorí radi jazdia na turistických alebo off road cestách. Jasným a silným svetelným tokom s rozšírenými funkciami a dlhou výdržou batérie udrží cyklistov v bezpečí. “King of the Road” disponuje rýchloupínacím držiakom a pohodlným USB nabíjaním, čo znova oslovuje pravidelných cyklistov, ktorí nechávajú svoje bicykle bez dozoru. Svetlá si rýchlo a jednoducho odmontujú a podľa potreby si ich v kancelárii nabíjajú.


  Navštíviť našu stránku o bicyklových svetlách
  Bicyklové svetlá Lucas